BUFFER® Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif

 • BUFFER® Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif

  24,40 

  Geri Arama İste

  •  Soru Sor

   BUFFER® Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif

   24,40 

   Soru Sor


     Paylaş
   Güvenli ÖdemeTrust

   24,40 

   Stokta

   +

   BUFFER®  Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif Köpek Halat

    Köpek oyun halatı dayanıklı ve kalın yapısı ile senelerce kullanılabilir. İp kısmında yıpranma ve yırtılma göstermez. Plastik el eklentisi de yüksek kalite plastikten yapılmış olup ısırma ve çiğnemeye dayanıklıdır.

    Evcil hayvanınızın eğitiminde kullanabileceğiniz plastik el uzantılı oyun halatı bir tarafı el şekilli tırtıklı plastiğe sahiptir. Bu tırtıklı plastik sayesinde köpeğinizin diş ve oral sağlığına katkı sağlar.

    Köpeğinizle karşılıklı oynayabileceğiz eğlenceli halat çekme oyunu için harika bir oyuncaktır. Köpeğinizin aktivite zamanını bu halat oyuncak ile zenginleştirebilir ve eğitim saatlerini oyun saatleri ile birleştirebilirsiniz.

    Köpeğiniz oyun oynarken aynı zamanda tırtıklı yapısı ile diş temizliğine yardımcı olur. Dişte oluşan birikinti ve yemek kalıntıları sebebiyle oluşan ağız kokusu ve tartar temizliği için kullanılabilir. Tırtıklı plastik el bağlantıslı oyuncak, köpeğiniz çiğneme yaparken dişleri ve diş aralarını temizler.

   Halat oyuncaklar köpeklerin ağız ve diş gelişimi için çok önemlidir. İleri yaşlarda diş dökülmesi ve çürüme yaşamamaları için ısırma ve çiğnemeli oyunlar tavsiye edilmektedir. Plastik el bağlantılı halat oyuncak ile köpeğinizin aktivite zamanlarında birlikte zaman geçirebilir ve onun ağız ve diş sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

   Ürün Boyutları 12×9 cm

    

   0 incelemelerine göre

   0.00 Toplam
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   "BUFFER® Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif " için yorum yapan ilk kişi siz olun

   Yorumlar

   Henüz yorum yok.

   Kapatma
   Categories
   Tags
   Kapatma Sepetim
   Kapatma İstek listesi
   Son Görüntülenenler Kapatma
   Kapatma
   Kapatma
   Kategoriler