SİTE KULLANIM ŞARTLARI
Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım koşulları’nı dikkatlice okuyunuz.
Bu alışverişin kullanıldığı ve alışveriş yapan müşterilerimiz şart koşullarını kabul ediyoruz.
Sizler (‘Kullanıcı’) sitenizi kullanacağınız ve kullanmaya devam etmekle; Sayılırsınız, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, yetkilendirme ve hukuki ehliyetine sahip.
İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettikleriniz bahsi.

1. SORUMLULUKLAR
a.Firma, fiyatlar ve fiyatlar ürün ve hizmetler üzerinde inceleme yapma hakkını her zaman saklı tutar.
b.Firma, Birliği sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında faydalandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
c.Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik çalışması için ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmaya çalışır halde 3. Kişiler nezdinde doğacak.
d.Kullanıcı, site kullanım faaliyetlerinde, sitenin diğer bir düzenlemesi için genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, ilgili haklarına aykırı, yasa dışı , paylaşmayacağını kabul eder. ‘Site’ yetkilileri, bu tür odada askıya alabilirsiniz, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı bilgileri ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.
Sitenin birinde birbirleri veya üçüncü şahıslarla olanların kendi seçimindedır.

2. Fikri Mülkiyet Hakları
2.1. İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri hizmet sitesi site sahibi ve sahibi firmaya veya kullanım ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret etmek veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.
2.2. Site’de yer alan bilgileri başka şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve / veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

3. Gizli Bilgi
3.1. Firma, Site üzerinden iletme kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer seçenek içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.
3.2. Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetinde olduğu ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kullanımına ait iletişim, portföy durumu ve demografik özellik iştirakleri. Bu kişisel bilgiler firma kurumsal müşteri profili üzerinde gezin, Müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak.
3.3. Resmi makamlara açıklanabileceği resmi makamlara açıklanabilecektir.

4. Garanti Vermeme: AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR. FİRMA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER “OLDUĞU GİBİ” VE “MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZİMNİ GARANTİ ŞEHİL ALANLAR KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR.

5. Kayıt ve Güvenlik 
Kullanıcı, doğru, güncel ve güncel kayıt verin vermek. Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabiliyor.
Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden biri sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden sorumludur.

6. Mücbir Sebep
Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik lütfen, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden Bu süre Taraflar’ın işbu gerekçesinden doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

7. Başvmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik
İşbu sözleşme şartlarından biri, sözleşmeli geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

8. Ülkmede Yapılacak Değişiklikler
Firma, dilediği zaman site servisleri hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını seçmek veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitesi Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın şartlarındadır. Kullanıcı, kullanabilmeniz için sayılır.

9. Tebligat
İşbu bilgilendirme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve üyelik üyelik formunda belirttiği e.posta adresinde yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildirebilirsiniz, aksi halde bu adrese göre

10. Delil Sözleşmesi
Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları

11. Uyuşmazlıkların Çözümü
İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Kapat Sepetim
Kapat Favorilerim
Son Görüntülenenler Kapatma
Kapat

Kapat
Navigasyon
Kategoriler