Mürdüm Limonluk

Marka: Depa
 • Mürdüm Limonluk

  40.15 

  Geri Arama İste

   Size Nasıl Ulaşalım?

  •  Soru sor

   Mürdüm Limonluk

   40.15 

   Soru sor

     Tahmini Teslimat: Kas 28 – Kas 30
     ... Kişi bu ürünü inceliyor

     Paylaş
   Güvenli Ödeme GarantisiTrust

   40.15 

   Stokta

   +

   Akrilik Renkli Limonluk Ne İşe Yarar:

   Limon, mutfağımızda baştacımız olan kültürümüzde ve günlük hayatımızda yeri çok büyük  önemli bir sebze aslında meyve. Limonun çekirdekleriyle her zaman başımız derttedir ve doğal olanı kullanmak için hep pratik bir yol ararız. Limonun suyunu sıkmak gibi… Bunun için en büyük yardımcılar da limon sıkcacaklarıdır. Ews akrilik renkli limonluk gibi.

   Salatalarınızı kusursuzca lezzetlendirmek için renkli limonlukta kolayca sıkcağınız limon suyunu kullanarak herkese ne kadar hamarat, pratik ve doğal beslenen biri olduğunuzu kolayca gösterebilirsiniz. Yalnızca salatalar için değil, yaz günlerindeki davetleriniz için hazırlayacağınız buzz gibi içecekleri mesela chirchilllerinizi pratik şekilde hazırlanmanıza yardımcı olacak bu renkli limonluk. Mutfağınıza ve hayatınıza da renk katacak bu işi eğlenceli ve pratik bir hale getirecek. Sadece limon için değil çocuklarınıza ve hatta kendinize kahvaltı hazırlarken hızlıca portakal maldalina gibi meyvelerin de suyunu hızlıca sıkarak sağlıklı bir kahvaltı için kendi küçük işlevi büyük yardımcınız olacak. Diyetlerde veya detoks günlerinde de en büyük yardımcınız olmaya aday akrilik renkli limonluk. Ayrıca çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz çalışmalar için de kırılmaz ve kolay temizlenebilir oluşuyla harika bir seçenek. Renkli oluşu çocukların ilgisini kolayca çekip yaptığınız işi eğlenceli bir hale getirecek hiç şüphesiz. 

   Mutfağınıza biraz renk, eğlence ve pratiklik katmak işte bu kadar kolay. Bir çok çeşidini denemiş olabilirsiniz hiç bu kadar uygun fiyatlı ve sağlam bir ürün denediniz mi? 

   Teknik Bilgiler:

   Öncelikle teknik açıdan düşünenler için Ölçüler i;Boy : 15 / En : 14 / Yükseklik : 7 / Ağırlık : 0,08 / Hacim :   / Malzeme : Akrilik / Menşei : Yerli Üretim  / Parça : Tek  Parça. Gözünüzde canlandırabildiğiniz gibi çok sevimli ve bir o kadar işe yarar bir malzeme akrilik renkli limonluk.

   Özellikler;

   • Akrilikten üretilmiştir.
   • Bulaşık makinesine girebilir.
   • Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir.
   • Kristal parlaklığındadır.
   • Sebze ve meyve ile temas esnasında vitaminlerin kaybolmasını önler.

   Ölçüler;

   Boy : 15 / En : 14 / Yükseklik : 7 / Ağırlık : 0,08 / Hacim :   / Malzeme : Akrilik / Menşei : Yerli Üretim  / Parça : Tek  Parça

   0 incelemelerine göre

   0.00 Toplam
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   “Mürdüm Limonluk" yi ilk gözden geçiren siz olun

   Yorumlar

   Henüz inceleme yok.

   Kapat
   Kategoriler
   Tag
   Kapat Sepetim
   Kapat Favorilerim
   Son Görüntülenenler Kapatma
   Kapat

   Kapat
   Kategoriler