EWs Siyah Tepsi + Kaşıklık

Marka: Depa
 • EWs Siyah Tepsi + Kaşıklık

  151.80 

  Geri Arama İste

   Size Nasıl Ulaşalım?

  •  Soru sor

   EWs Siyah Tepsi + Kaşıklık

   151.80 

   Soru sor

     Tahmini Teslimat: Ara 05 – Ara 07
     ... Kişi bu ürünü inceliyor

     Paylaş
   Güvenli Ödeme GarantisiTrust

   151.80 

   Stokta

   +

   Zarif Tasarım Akrilikle Buluşuyor

   Tepsi, akrilik malzemesinin getirdiği dayanıklı yapı sayesinde kolay kırılmaz. Uzun süre boyunca kullanılabilir. Aşınmaya karşı yüzeyi dirençlidir. Tepsi modelleri içerisinde şıklık için aynalı tepsi, gümüş tepsi, cam tepsi veya dekoratif tepsi tercih edebilirsiniz. Belki de dayanıklılığı için metal tepsi, bakır tepsi veya çelik tepsi de tercih edebilirsiniz.

   Ancak akrilik yapısıyla EWs Tepsi size hem dayanıklılığı hem de şıklığı sunuyor.

   Kalite ve Güvence

   Tepsi, kaydırmaz yüzeye sahiptir. Böylece sunumlarınızı güven içinde yapabilirsiniz. Kolay temizlenir ve bulaşık makinesine girebilir. Bu da size zaman kazandıracaktır. Kristal parlaklığındadır, ancak kristal kadar kırılgan değildir. Dayanıklılığı ile uzun süre mutfaklarınızda sizin yardımcınız olacak. Depa markasıyla %100 yerli üretim güvencesiyle uygun fiyatlarla alım imkan sunar. 

   Kırılmaz malzemeden üretilmiştir. Evinde küçük çocukları olanlar veya evcil hayvan besleyenler güvenle alıp kullanabilir. Kırılmaz akrilik malzemesiyle tehlike oluşturmaz. Sevdikleriniz güvende kalır.

   Özellikler;

   • Akrilikten üretilmiştir.
   • Bulaşık makinesine girebilir.
   • Kristal parlaklığındadır.
   • Kaydırmaz yüzeye sahiptir.
   • Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir.

   Mutfağınızda bulunan neredeyse her parça çok büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple siz de aldığınız ve kullandığınız her ürünün neyden üretildiğine, nelere karşı koruma sağladığına ve ne kadar uzun süre kullanabileceğinize dikkat etmeye çalışırsınız. Zira diğer eşyalarımıza kıyasla, gıdayla alakalı her şey bizim sağlığımız için ciddi önem taşır. 

   Kimi kaşıklıklar çekmece içi, kimisi ise çekmece dışı yani raflarda kullanılabilir. Ancak kullanılması önerilen şekli elbette ki çekmece içinde olan halidir. İşte bugün sizlere böyle bir ürünü tanıtmak istedik. Tamamen akrilikten üretilen bu kaşıklığın özelliklerinden bazıları şöyledir:

   Bulaşık makinesinde kullanılabilir

   Birçok mutfak gereci bulaşık makinesinde kullanılamazken EWs Akrilik siyah Çekmece İçi Kaşıklık bulaşık makinesine uyum sağlıyor ve sizlere hijyen açısından da tasarruf açısından da yarar sağlamaya yarıyor.

   Kanserojen ve kimyasal madde içermez

   Plastik, naylon veya/vb. birçok araç gereçlere kıyasla tamamen sağlıklı olması, elbette ki en önemli unsurlardan biri olmasını sağlıyor. 

   Yerli üretimdir

   Depa markasıyla %100 yerli üretim olan EWs Akrilik siyah Çekmece İçi Kaşıklık, sizlere daha uzun ömürler eşlik etmek için birebir üretildi. Böylelikle tamamen ülke sınırları içinde üretilen, temiz, standart dışı bir ürünle tanışmanızı sağlamayı amaçlar.

   Özel raylı sistem

   Açılıp kapanma özelliği bulunan raylı sistemi sayesinde, büyük ya da küçük alanlarda sizlere değerli alanlarınızda da kolaylık sağlıyor.

   Akrilikten üretilmiştir.

   Bulaşık makinesine girebilir.

   Kristal parlaklığındadır.

   Kanserojen ve kimyasal madde içermeyen malzemeden üretilmiştir.

   Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir

   Açılır Kapanır Özel raylı sistemi ile küçük bir alanda tüm ihtiyacınız olan çatal kaşıklarınızı bir arada tutmanıza yardımcı olur.

   Boy : Tepsi : 46,50 / Kaşıklık : 34,20 / En : Tepsi : 29,70 / Kaşıklık : 26,50 / Yükseklik : Tepsi : 5 / Kaşıklık : 4,70 / Ağırlık : Tepsi : 0,680 / Kaşıklık : 0,515 / Hacim :   / Malzeme : Akrilik / Menşei : Yerli Üretim  / Parça : 2 Parça

   0 incelemelerine göre

   0.00 Toplam
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   “EWs Siyah Tepsi + Kaşıklık" yi ilk gözden geçiren siz olun

   Yorumlar

   Henüz inceleme yok.

   SKU: 6600DP2 Category:
   Kapat
   Kategoriler
   Tag
   Kapat Sepetim
   Kapat Favorilerim
   Son Görüntülenenler Kapatma
   Kapat

   Kapat
   Kategoriler