EWs Seffaf Akrilik Süzgec + Beyaz Salatamatik

Marka: Depa
 • EWs Seffaf Akrilik Süzgec + Beyaz Salatamatik

  78.10 

  Geri Arama İste

   Size Nasıl Ulaşalım?

  •  Soru sor

   EWs Seffaf Akrilik Süzgec + Beyaz Salatamatik

   78.10 

   Soru sor

     Tahmini Teslimat: Ara 05 – Ara 07
     ... Kişi bu ürünü inceliyor

     Paylaş
   Güvenli Ödeme GarantisiTrust

   78.10 

   Stokta

   +

   Makarna yaparken kullanmak ya da meyve ve sebzelerinizi yıkamak için rahatlıkla kullanabileceğiniz  Akrilik Şeffaf Süzgeç ile artık mutfakta işiniz çok kolay.

   Temizlemesi Kolay Süzgeç

   Akrilik plastik süzgeci kullanması da temizlemesi de oldukça kolaydır. Akrilikten üretilmiş olması dolayısıyla kolaylıkla yıkanabilir. Bulaşık makinesinde ya da elde yıkamanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. 

   Kullanışlı Tasarım

   Akrilik Şeffaf Süzgeç yapısı gereği dayanıklı bir üründür. Makarna süzmek için kullandığınızda makarnanın ısısından ötürü deforme olma ihtimali yoktur. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

   Akrilikten üretilmiş olması sebebi ile kullandığınız süre zarfında kolay kolay hasar görmez, darbelere karşı dayanıklıdır. Çizilme ve düşme ihtimalinde deforme olması zordur. Bu açıdan da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

   Mutfaktaki Yardımcınız Olacak

   Plastik süzgeç ürününü mutfakta çok çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Size kullanımda herhangi bir sıkıntı yaratmaz. Tasarımı ile mutfağınızda şık bir görünüm oluşturur ve size yemek yaparken kolaylık sağlar. 

   Uygun Fiyatlı Süzgeç

   Akrilik Şeffaf Süzgeç fiyatı açısından da sizi memnun edecek bir üründür. Piyasadaki bazı süzgeç modelleri gibi pahalı bir ürün değildir. Size fiyat performans açısından uygun bir kullanım sunmaktadır. Böylece siz de bu bütçe dostu ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

   Özellikler ;

   • Akrilikten üretilmiştir.
   • Bulaşık makinesine girebilir.
   • Kristal parlaklığındadır.
   • Mikrop ve koku barındırmaz.
   • Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar .
   • Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir.

   Basit ama muhteşem bir icat: EWs Krem Renk Akrilik Salatamatik! Salata yemeyi çok seven ama sebze ve meyveleri kesme aşamasında zorlananlar için artık yeni bir devir başlıyor. Salata malzemelerini bu salatamatik içerisinde hem yıkayıp hem de kolayca doğrayabilirsiniz. 

   Salata Malzemelerinizi Yıkarken Süzgeç Görevi 

   Aynı kap içinde salatalarınızı hem yıkayıp hem doğrayabilirsiniz. Delikli yapısı sayesinde salata malzemelerinizi yıkarken su alttan akıp gidecek. Bu sayede yıkama işlemini kolayca gerçekleştirebileceksiniz. 

   Salata Kesmede Bir Devrim

   Salata kesme işlemi artık gözünüzü korkutmasın. Bir süzgeçli kap içinde sebze ve meyvelerinizi yıkadıktan sonra bir kesme tahtasında salatanızı kesip başka bir kap içinde de karıştırma devri sona eriyor. Artık salata yaparken bu kadar çok malzeme kullanmak zorunda değilsiniz.  

   EWs Krem Renk Akrilik Salatamatik içinde sebze ve meyvelerinizi yıkadıktan sonra bütün salata malzemeleriniz içindeyken salatamatiği ters çevirin. Özel olarak tasarlanmış deliklerden bıçağınızı yukarıdan aşağıya kadar getirin. İşte bütün sebze ve meyveler kesildi ve salata olmaya hazır!  

   Akrilik Malzeme Kalitesi 

   Bu pratik yöntemden faydalanırken plastiğe maruz kalarak sağlığınızdan ödün vermek zorunda değilsiniz. EWs Krem Renk Akrilik Salatamatik yapımında kullanılan akrilik anti-bakteriyel bir malzemedir. Bu sayede üzerinde hiçbir şekilde bakteri ve mikrop barınmaz. Bu nedenle salata malzemelerinizi salatamatik içerisinde yıkarken malzemeler üzerindeki bakteriler su ile birlikte akıp gidecek ve salatamatik üstünde kalmayacaktır.  

   Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir 

   Depa güvencesiyle üretilen ve %100 yerli üretim olan bu salatamatik bulaşık makinesinde de yıkanabilmesi özelliğiyle pratikliği en üst noktalara taşıyor! 

   Özellikler ;

   • Akrilikten üretilmiştir.
   • Salata servislerinizde sizlere kolaylık ve pratiklik sağlar.
   • Yaralanma olasılığınızı en aza indirir.
   • Bulaşık makinesine girebilir.
   • Mikrop ve koku barındırmaz.
   • Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir.
   • Boy : Süzgeç : 30 / Salatamatik : 20 / En : Süzgeç : 23,50 / Salatamatik : 16,20 / Yükseklik : Süzgeç : 12,50 / Salatamatik : 11,90 / Ağırlık : Süzgeç : 0,392 / Salatamatik : 0,155 / Hacim :   / Malzeme : Akrilik / Menşei : Yerli Üretim  / Parça : 2 Parça

   0 incelemelerine göre

   0.00 Toplam
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   “EWs Seffaf Akrilik Süzgec + Beyaz Salatamatik" yi ilk gözden geçiren siz olun

   Yorumlar

   Henüz inceleme yok.

   SKU: 1869DP3 Category:
   Kapat
   Kategoriler
   Tag
   Kapat Sepetim
   Kapat Favorilerim
   Son Görüntülenenler Kapatma
   Kapat

   Kapat
   Kategoriler