EWs 26 Cm Ayçiçeği Desenli Kek Kalıbı + 26 cm Selçuklu Desenli Kek Kalıbı

Marka: Depa
 • EWs 26 Cm Ayçiçeği Desenli Kek Kalıbı + 26 cm Selçuklu Desenli Kek Kalıbı

  204.60 

  Geri Arama İste

   Size Nasıl Ulaşalım?

  •  Soru sor

   EWs 26 Cm Ayçiçeği Desenli Kek Kalıbı + 26 cm Selçuklu Desenli Kek Kalıbı

   204.60 

   Soru sor

     Tahmini Teslimat: Kas 27 – Kas 29
     ... Kişi bu ürünü inceliyor

     Paylaş
   Güvenli Ödeme GarantisiTrust

   204.60 

   Stokta

   +

   Evlerde en sık kullanılan fırın gereçlerinden biri de kek kalıplarıdır. Kendimiz, eşimiz, çocuklarımız ve dostlarımız için sürprizler hazırlarken kullandığımız kek kalıpları mutfaklarımızda bir hayli fazladır. Hemen hemen hepimizin kek kalıbıyla başı derde girmiştir. Sizleri büyük dertlerden kurtaracak olan 26 cm ayçiçeği desenli granit kek kalıbı sizler için satışa sunulmuştur. Granit kek kalıbının üretiminde %100 gerçek granit kullanılmış olup Türk malıdır. 

   Granit Sağlıktır

   Üretiminde kullanılan %100 gerçek granit sebebiyle mutfaklarınıza sağlık getiriyoruz. Siz ve sevdikleriniz için yapacağınız keklerin daha sağlıklı olmasını sağlıyoruz. Piyasada kullanıma sunulan çelik, emaye, alüminyum ve teflon ürünlerinin aksine granit kek kalıbı seti sizlerin sağlıklı kekler pişirmenize olanak sağlar.

   Sunum Şıklığı

   Kek kalıbı granit olduğu için pişirilme anında yüzeye yapışmaz ve sunumlarınıza şıklık kazandırır. Kek hamurunu kek kalıbının içerisine dökmeden önce yağlama ya da unlama işlemine gerek kalmadan fırına atabilirsiniz. Kek kalıbı size hız kazandırırken aynı zamanda kek hamurunuzun bozulmadan kek kalıbının şeklini almış bir şekilde çıkacaktır. Granit kelepçeli kek kalıpları kekinizin kalıptan kusursuz çıkmasını sağlayamazken kelepçesiz ayçiçeği desenli kek kalıbından istediğiniz performansı kusursuz bir şekilde elde edebileceksiniz.

   Renk Çeşitliliği

   Granit kek kalıbı seti sunmuş olduğu renk çeşitleriyle mutfaktaki diğer eşyalarınızla uyumlu olacağını düşündüğünüz rengi seçerek, mutfağınızda kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz. Granit kek kalıbı seti diğer mutfak eşyalarınızla uyum sağlayacak tonlarda üretilmiştir.

   Fiyat Performans Karşılaştırılması

   %100 gerçek granitten üretilmiş ve Türk Malı olan 26 cm ayçiçeği desenli kek kalıbını piyasadaki diğer kek kalıplarıyla karşılaştırınca ürünümüz kalite bakımından piyasa standartlarının üzerindedir. Fiyatı baz aldığımızda ise piyasa ortalamasının altında kalmasından dolayı satın alınmaya oldukça elverişlidir. 26 cm Selçuklu Desenli Kek Kalıbı hediyedir.

   Boy : Ayçiçeği : 28 / Selçuklu : 26  / En : Ayçiçeği : 28 / Selçuklu : 26  / Yükseklik : Ayçiçeği : 5,7 / Selçuklu : 5,5 / Ağırlık : Ayçiçeği : 0,357 / Selçuklu : 0,365 / Hacim :   / Malzeme : Granit / Menşei : Yerli Üretim  / Parça : 2 Parça

   0 incelemelerine göre

   0.00 Toplam
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   “EWs 26 Cm Ayçiçeği Desenli Kek Kalıbı + 26 cm Selçuklu Desenli Kek Kalıbı" yi ilk gözden geçiren siz olun

   Yorumlar

   Henüz inceleme yok.

   SKU: 7733DP2 Categories: ,
   Kapat
   Kategoriler
   Tag
   Kapat Sepetim
   Kapat Favorilerim
   Son Görüntülenenler Kapatma
   Kapat

   Kapat
   Kategoriler