BUFFER® Tırtıklı Yüzey Köpek Diş Kaşıma Kemiği Plastik Kemik Diş Temizleme Oyuncağı

 • BUFFER® Tırtıklı Yüzey Köpek Diş Kaşıma Kemiği Plastik Kemik Diş Temizleme Oyuncağı

  33,90 

  Geri Arama İste

  •  Soru Sor

   BUFFER® Tırtıklı Yüzey Köpek Diş Kaşıma Kemiği Plastik Kemik Diş Temizleme Oyuncağı

   33,90 

   Soru Sor


     Paylaş
   Güvenli ÖdemeTrust

   33,90 

   Stokta

   +

   BUFFER® Tırtıklı Yüzey Köpek Diş Kaşıma Kemiği Plastik Kemik Diş Temizleme Oyuncağı

   Plastik diş temizleme oyuncağı köpeklerde hijyen kaynaklı diş kaybını önler.Tırtıklı yüzeyi ile tartar oluşumunu engeller ve dolayısıyla ağız kokusu ile savaşır. Köpeğinizin hem aktivite hem de oral sağlığı iyileştirmek için mükemmel bir oyuncaktır.

   Diş kaşıma ve temizleme oyuncağı esnek yapısı ile köpeklerin ağız ve diş yapısına uygundur. Köpekleriniz oyun oynarken aynı zamanda tırtıklı yapısı ile diş üzerinde oluşan birikimleri temizlemeye yardımcı olur.

   Plastik diş kaşıma ve temizleme kemiği küçük ve yavru köpeklerinizin diş çıkartırken çiğneme isteği için de kullanılabilir. Yeni çıkan dişler kaşıntı yaptığında oyuncağın tırtıklı yüzeyini kaşımak için kullanırken aynı zamanda sağlıklı ve temiz dişler çıkartmalarına yardımcı olur.

    Kemik şekli ve değişik renkleri bu plastik kemik oyuncak ile köpeğinizin dikkatini çekecek ve oyun zamanlarını eğlenceli kılacaktır. Köpeğinizle birlikte vakit geçirmeniz ve köpeğinizin günlük aktivitesini almasını sağlayarak daha sağlıklı bir yaşam geçirmesini sağlayabilirsiniz.

   Renkli kemik şekilli plastik oyuncak köpeklerde ağırlık yönetimi ve günlük aktiviteyi destekler. Oyun oynarken denge ve isteksizlik problemi yaşayan köpekleriniz için güzel bir eğitim aracı olabilir.

   Ürün Ebatı: 13,5×3,5

   0 incelemelerine göre

   0.00 Toplam
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   "BUFFER® Tırtıklı Yüzey Köpek Diş Kaşıma Kemiği Plastik Kemik Diş Temizleme Oyuncağı " için yorum yapan ilk kişi siz olun

   Yorumlar

   Henüz yorum yok.

   Kapatma
   Categories
   Tags
   Kapatma Sepetim
   Kapatma İstek listesi
   Son Görüntülenenler Kapatma
   Kapatma
   Kapatma
   Kategoriler