6 Lı Tatlı Kaşığı Kırmızı

Marka: Depa
 • 6 Lı Tatlı Kaşığı Kırmızı

  0,00 

  Geri Arama İste

  •  İptal & İade

   İPTAL VE İADE ŞARTLARI

   İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ

   1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
   2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ (Tüm nüshaları ile birlikte)

   1. İADE EDİLECEK ÜRÜN

   a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
   b- İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

   2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ

   a- İade işlemi için ürünün sevk irsaliyesinin gönderilmesi gerekmektedir.
   .

   DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

   a- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
   b- İade edeceğiniz ürünleri Sürat Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

   İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

   İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
   Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
   - İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
   - Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
   - İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi(sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

   İADE BİLGİLERİ

   hepsimutlu.com
   Bahçelievler Mah. Divan Cad. No:18  Merkez/BATMAN
   E-Posta: info@hepsimutlu.com
   Telefon: 0544 764 0494

  •  Soru sor

   6 Lı Tatlı Kaşığı Kırmızı

   0,00 

   Soru sor

     ... Kişi bu ürünü inceliyor

     Paylaş
   Güvenli ÖdemeTrust

   0,00 

   Stokta yok

   Her ürün beraberinde kendi çeşitliliğini getirmektedir. Mutfaklarımızda yeri küçük ama önemi büyük olan bu ürünleri, tatlı kaşığı modelleri çerçevesindetanıyalım.

   1.Platin Tatlı Kaşıkları

   Siz değerli müşterilerimize, en değerli elementlerden biri sayılan platinden yapılma olan tatlı kaşığının mutfağınızda asil ve şık duracağını garanti ederiz. Platin yüzeyi sayesinde de dayanıklı olan ürünümüz, sizler ve değerli misafirlerinizin kullanımı için yarım düzine halinde satılmaktadır. 6’lı Platin tatlı kaşığı gayet uygun fiyatlarda mutfağınızda yer alabilir. Size çok yakışacak!

   2.Çavuş Tatlı Kaşıkları

   Genellikle sütlü ve yumuşak lezzetler için kullanılan bu tatlı kaşığı, kullanım kolaylığı ve boyutu sayesinde başta çocuklar olmak üzere her kesim tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yine oval yüzeyi sayesinde pasta ve ıslak kekin yenilmesinde kullanabilirsiniz.

   3.Dondurma Tatlı Kaşıkları

   Özellikle yaz günleri severek tükettiğimiz tatlıların başında dondurma geliyor. Dondurmayı kaşıkla yiyebilmek için de tatlı kaşığının, güçlü ve asil durması gerekmektedir. İşte tam da bu tanıma uyan dondurma kaşıkları, sıcak yaz günlerinde içimizi serinleten dondurmaları afiyetle yememizi kolaylaştırıp, damaklarımızda enfes bir tadın yer almasına yardımcı oluyor.

   4.Şekilli (Kalp) Tatlı Kaşıkları

   Sofralarınızda şık ve tatlı görüntüye sahip olan şekilli tatlı kaşıkları hem romantizmi hem de sevgiyi yediğiniz tatlı ile birlikte doruklarına kadar yaşatabilir. Bu açıdan şekilli tatlı kaşıkları, büyük bir zevkle yediğimiz tatlıların kaşıklarda daha güzel görünmesini sağlıyor.

   5. Ahşap Tatlı Kaşıkları

   Gelenekselliğin ve sadeliğin simgesi olan ahşap ürünler, soflarınıza sade bir görünüm kazandırabilir. Bu sayede zarif görüntüsü olan ahşap tatlı kaşıkları sütlü ve fırın tatlılarını rahatlıkla tüketmenizi sağlayabilmektedir.

   Mutfağınıza anlam katacak olan tatlı kaşığı fiyatları açısından da kullanım açısından da sizler için mükemmele yakın bir uygunluğa sahiptir.

   Renk

   0 incelemelerine göre

   0.00 Toplam
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   “6 Lı Tatlı Kaşığı Kırmızı" yi ilk gözden geçiren siz olun

   Yorumlar

   Henüz inceleme yok.

   Kapat
   Kategoriler
   Tags
   Kapat Sepetim
   Kapat Favorilerim
   Son Görüntülenenler Kapatma
   Kapat

   Kapat
   Navigasyon
   Kategoriler